Codzienna dawka wiedzy o twoim dziecku w czasie ciąży

Aplikacje w dzisiejszych czasach to coś, co pomaga nam w życiu w wielu jego aspektach. Dosłownie każdy ma jakieś potrzeby, na które odpowiedzią będą odpowiednie aplikacje. Również w czasie ciąży możesz polegać na tym rozwiązaniu.

Najlepsze aplikacje dla kobiet ciężarnych

W jaki łatwy sposób dowiedzieć się, co tam dzieje się u naszego maluszka w brzuszku? Odpowiedzią na te pytanie są aplikacje. Oto najlepsze darmowe aplikacje ciążowe, które pokocha każda przyszła mama:

  • Moja ciąża z eDziecko.pl – dzięki której uzyskasz wiele cennych porad w tym czasie. Aplikacja jest bardzo łatwa w użytkowaniu i zapewni ci solidną porcję wiedzy w tym ważnym czasie. Znajdziesz tutaj odpowiedzi na wiele pytań, które rozwieją twoje wszelkie wątpliwości. To także wygodny i prosty sposób na monitorowanie ciąży i rozwoju dziecka.
  • Asystent ciąży – aplikacja ciążowa – kolejna bardzo prosta w obsłudze, darmowa aplikacja ciążowa. Funkcje aplikacji pozwalają na między innymi skompletowanie wyprawki, zapoznanie się z ciekawostkami i etapem rozwoju malucha w brzuszku.
  • Happy Baby – ciąża i narodziny – dzięki tej aplikacji możesz na przykład monitorować ciąże i jej postęp, zapisywać i kontrolować przyrost masy ciała, zapisać zaplanowane wizyty.

Zakończenie

Aplikacje w telefonie posiada dzisiaj niemal każdy. Są bardzo przydatne i dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań użytkowników. Powyższe propozycje darmowych aplikacji, przydadzą się każdej przyszłej mamie i dostarczą wielu ciekawych, wartościowych informacji. Warto mieć taką aplikację w telefonie, ponieważ dzięki niej masz wszystko pod ręką, w jednym miejscu. Zamiast godzinami przeszukiwać fora dla ciężarnych w poszukiwaniu odpowiedzi na różne pytania, możesz po prostu mieć te odpowiedzi w aplikacji ciążowej w swoim telefonie. Jest to świetny sposób na zapoznanie się z rozwojem twojego maleństwa krok po kroku, tydzień po tygodniu co jest bardzo ważne dla wielu kobiet ciężarnych. Dodatkowym atutem tych aplikacji jest to, że są one darmowe, więc jeśli nie będą ci odpowiadały możesz po prostu usunąć je, bez ponoszenia strat.