Epidemia, czy Pandemia

W dzisiejszych czasach powstało wiele nowych chorób. Powstały takie choroby, jak ptasia grypa, choroba wściekłych krów oraz koronawirus, ebola. Poprzez to ludzie tracą zaufanie do mięsa, nie kupują, boją się, strach jest tu najgorszy.

 

Poprzez media, które rozdmuchały na cały świat wirus o nazwie koronawirus. A człowiek żyje w nieustannym strachu. Strach wyjść na zakupy, wyjechać na wczasy by niczym nie zarazić się. Należy unikać marketów, kościołów, skupisk ludzi, aby zarazki nas nie opanowały. Szpitale i przychodnie to miejsca, gdzie również nie należy przebywać by niczego nie pidłapać. Epidemia spowodowana koronawirusem zaczyna nabierać mocy. Powoli zbiera żniwa, nazywana również Pandemią.
Najważniejsze to dbać o zdrowie, nie przemęczać organizmu by był silny na wypadek wirusów. Powinno się sterylizować wszystko oraz wyprasować, aby bakterie zostały zabite w zarodku. Albo też można zakupić świeże, nowe rzeczy. Nawet z najniższej półki cenowej nowa rzecz jest lepsza niż zdezynfekowana środkami.